Close

Привітання з днем народження Микити у прозі

Привітання з днем народження Микити у прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Дорогий Микито! Сьогодні особливий день – День твого народження. І тому дуже хочеться побажати тобі – бути особливим у всьому. Особливо важливим чоловіком для коханої жінки, особливо цінним співробітником на рахунку у колег і начальства. А для нас ти завжди будеш особливо веселим другом!
Іменинник наш дорогоцінний, Микита, вітаємо тебе з Днем народження! Красиве, старовинне російське ім’я дали тобі батьки. Будь же втіленням якостей справжнього російського богатиря: сили, хоробрості, завзятості, кмітливості, рішучості і щедрості! Бажаємо тобі від усієї душі!
Микита! Вітаю тебе з днем народження! Судячи з того, що ти здоровий, щасливий і успішний, твій божественний помічник справляється зі своїми завданнями! Нехай і далі він служить тобі вірно, а якщо він трохи втомиться, то у тебе завжди поруч надійні друзі!
Микита, вітаю тебе з днем твого народження! Хочеться, щоб у тебе завжди помисли були світлими, як твій ангел-охоронець!
Микита, з днем народження! Всі твої близькі і рідні люди дякують твого ангела за те, що оберігає тебе! Будь щасливий, любий!
Микита! У свій день народження не втомлюйся приймати найкращі вітання! Якщо тобі бажають добра, значить, ти цього заслуговуєш!
Микита, вітаю тебе з днем твого народження! У цього зберігача повинно бути багато сил, щоб підтримувати і постійно оберігати тебе від бід. Хоча б у цей день дай йому відпочити – побудь в колі своєї родини та вірних друзів! Поруч з нами тобі точно нічого не загрожує, тому ангелу, сьогодні можна дати вихідний!
Шановний Микито! У день Вашого народження хочеться побажати не тільки Вам, а й Вашого ангелу – хранителю мудрості, завзяття, сил і терпіння! Всі ці якості завжди актуальні для справжнього чоловіка, такого, яким є Ви! Нехай Ваш ангел буде надійною опорою на Вашому життєвому шляху!
Никитос! Всі твої численні друзі щасливі привітати тебе з днем твого народження! Поруч з ним ти йдеш по життю впевнено, не боячись будь-яких бід і невдач! Нехай так буде завжди, а якщо ангел-хранитель трохи відвернеться, то його обов’язки з радістю виконаємо ми – твої вірні друзі!
Микита! Наполегливо вітаю тебе з днем народження вже який рік! І все так само бажаю тобі жити гідно, не здійснювати божевільних вчинків і банальних помилок! У ангела-хранителя теж є межа, тож бережи його так само, як він це робить з тобою! Будьте завжди разом — і в горі, і в радості!