Close

Привітання з днем народження Максимові в прозі

Привітання з днем народження Максимові в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Сьогоднішнього дня ми вдячні народженням одного улюбленого нами людини — прекрасного друга, вірного чоловіка, улюбленого батька і кращого колеги. Гордість за вітчизну, інтелект, дипломатичність, батькам любов і доброта душевна відрізняють його. «Людина з гарним чином»-часто називають його в суспільстві за чарівність і чоловічу красу. Він має масу енергії, тому встигає все: бути кращими на роботі, допомагати дружині по будинку, виховувати дітей, не забувати приділяти час батькам, поспішити на допомогу до друзів у важку хвилину. Ім’я цієї людини – Максим! Не даремно з грецької мови воно означає «найбільший»! Ми від усієї душі вітаємо Вас з Днем Народження і хочемо побажати безмежного щастя, любові і кавказького довголіття!
Милий мій, хоч ми зараз один від одного і неймовірно далеко, я все ж відчуваю нашу з тобою близькість. Закриваючи очі, уявляю, що ти зовсім близько, відчуваю на обличчі тепло твого дихання і чую гучний стукіт серця. Знаю, це всього лише ілюзія, але так мені легше переживати розлуку з тобою, Максим. Сьогодні, у прекрасний і світлий день твого народження, я найбільше хотіла б опинитися біля тебе і виголосити своє нехитре привітання, тримаючи тебе за руку і дивлячись в очі. Але не доля. Вірю, що наступного разу все буде по-іншому! А поки що – з Днем Народження!
Максим, хто краще мене знає, яке бажання ти загадаєш сьогодні, після того як задуешь всі свічки на іменинному торті? У тебе немає одного ближче мене, так само як і я не уявляю когось іншого поруч з собою у хвилини радості, нудьги, веселощів і печалі. Ми так довго дружимо, що вже неможливо уявити нас окремо. Таке здається неймовірним не тільки нам, а й людям, що нас оточують. Впевнений, що і сьогодні з святом тебе першим привітав саме я! Удачі тобі, друже, везіння і величезною взаємної любові!
Відважний, сильний і впевнений чоловік сьогодні готовий зустрічати гостей, адже у нашого Максима чудове свято — День Народження. Нехай будь-які справи ладяться і йдуть у тебе з незвичайною легкістю і простотою. Посміхайся при будь-яких неочікуваних ситуаціях і перешкоди і тоді вони не наважаться відвідувати тебе, адже вони будуть боятися тебе. Живи тільки так, як бажається тобі самому, адже важливіше спокій власної душі, ніж бажання незнайомих оточуючих людей.
Геніальні ідеї, приходячи до звичайних людей, роблять їх геніями! Максим! Я бажаю тобі, щоб у твоєму житті до тебе приходив, як можна більше, таких геніальних ідей! І щоб ніколи тобі не заважали тобі горе і печаль, хвороба і прикрість! З днем народження!