Close

Привітання з днем народження Ларисі у прозі

Привітання з днем народження Лариси в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Прекрасна Лариса, з днем народження! Ти таємнича і ніжна, добра і гарна. В тобі поєднуються найкращі якості: ти по-жіночому мила й турботлива, чарівна, красива, і разом з тим володієш незвичайної бійцівської хваткою. Ти сильна і терпляча. Бажаю тобі завжди цілеспрямовано йти до своєї мети.
Сердечно вітаю Ларису з днем народження! Бажаю бути завжди збройної жіночою хитрістю. Нехай певну частку твоєму житті займає флірт і спокуса. Бажаю тобі мудрості знати, в якій ситуації які якості характеру проявити. Нехай ти будеш жінкою з великої літери і досягнеш успіху у всіх своїх справах.
У Ваш День народження, Лариса, я бажаю Вам небувалих успіхів, великої радості, вогню в очах і любові в серці. Будьте здорові, легко йдіть по життю, і нехай удача посміхається Вам. Зі святом Вас, будьте щасливі!
Ласкавий вітер м’якше сильного. Але одночасно і слабкіше. Він не може підштовхнути, задати траєкторію руху, направити. Все це здатні робити тільки сильні, напористі вітру. Головне – щоб вони були попутними. Тому бажаю, щоб у твоєму житті все вітру були на руку і дулі в потрібному напрямку! Щасливого майбутнього, яскравого цього, необтяжені минулого! Якщо потрібна допомога – шукай її. Якщо необхідно увага – вимагай його. Якщо треба отримати тепло – розпали його в чужому серці, і тоді воно саме дотягнеться до тебе і обов’язково зігріє! Живи красиво, благополучно! Будь чарівною, доброю та уважною! З Днем народження, Ларисо!
Лариса! Ти сама улюблена, найбажаніша жінка на світі. Бути такий як ти – веселою і доброю, турботливою пустотливий, смішний і сумною – дано небагатьом! Але тільки ти вмієш підняти настрій там, де сумно. Тільки ти можеш дати надію там, де вона зовсім неочевидна. Сьогодні день твого народження. І саме сьогодні всім нам очевидно, що ти незамінні член нашого колективу, що тільки ти можеш і вмієш внести в наш будинок спокій і затишок, надію і удачу. З святом тебе, дорога!
Вдень – яскраве сонце. Вночі – повна місяць! Тільки так ти живеш, дорога наша подруга, Лора! Яскраво і на повні груди! Сьогодні, в день твого народження ми всі в один голос дякуємо тобі за твою чуйність і доброту, вміння зрозуміти і підтримати твою любов, ласку й ніжність, присвячену йому — єдиному твоєму обранцеві. Будь щаслива, Ларисочка, з днем народження тебе!
Безліч зірок на небі розлилося яскравим, святковим світлом, переливаються і блищать на небосхилі. Ось як велично і чудово відзначає день твого народження всесвіт. Лариса! Ми бажаємо тобі бути найяскравішою зірочкою на цьому небі, самим теплим і ніжним сонячним світлом. Нехай всі світлячки, всі втрачені душі линуть до тебе на вогник. Ти всім, ми це знаємо, допоможеш, врятуєш і обігрієш!