Close

Привітання з днем народження Івана у прозі

Привітання з днем народження Івана в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Всім відомо, яким вимогливим ти можеш бути. Причому до себе, Іване, ти завжди більш строгий, ніж до оточуючих. З одного боку, ця твоя риса характеру робить тобі честь, з іншого – як же важко живеться людям, які не можуть пробачити собі ні найменшої помилки. Навіть сьогодні, незважаючи на те, що іменинник ти і догоджати і балувати повинні тебе, продовжуєш все тримати під контролем, боячись упустити навіть дрібниця. Так, твої гості почувають себе чудово, але як почуваєшся ти? Ми тобі бажаємо прийняти допомогу близьких, розслабитися і насолодитися святом! З Днем Народження!
Вкотре ми вже збираємося до тебе, Іван, на День Народження? І скільки б разів не об’єднувалися ми за одним столом, знаємо, що у такого іменинника день виявиться незабутнім. Від усієї душі, може трохи скромно, але зі смаком сьогодні ми вимовляємо наші побажання. Нехай на протязі всієї твоєї може і непростий, але веселого життя тебе супроводжують вірні провідники удача і щастя. Живи безтурботно, багато, щасливо і обов’язково довго.
Для побудови міцного будинку потрібен надійний фундамент. Такі люди як Ви, Іван — надійний фундамент для будь-якого колективу. Робота з Вами виховує у підлеглих почуття відповідальності за доручену роботу, а у начальства — впевненість у тому, що робота буде виконана якісно та у визначений термін. В цей День Народження, ми бажаємо Вам завжди залишатися таким же справедливим начальником і вірним підлеглим.
Іван! Друже! Що побажати тобі в цей знаменний день? Побільше жінок? Але з тобою поруч є така чудова дружина, що про інших жінок не може бути й мови. Мішок грошей? А потрібен він тобі? Твої золоті руки дають чесно заробляти на життя. Нехай не мішок, але маленький мішечок ти зможеш заробити самостійно. Здоров’я? Начебто, тобі ще рано скаржитися на здоров’я. Знаю, що ти завзятий автомобіліст. А у нас в країні, як відомо, дві біди — дороги і дурні. Так от нехай на дорогах, по якому будеш їздити, тобі траплялося менше дурнів. З Днем народження тебе!
Дорогий Івась! Сьогодні свято, тільки для тебе! Багато років тому, в цей день, тебе народила твоя мама, за що я щиро вдячна їй! Вона подарувала мені самого рідного і близького людини на світі! А тобі я хочу побажати найголовнішого – це міцного здоров’я! Адже якщо буде здоров’я, все інше додасться!
Іванко! Ти ще зовсім юний, але вже чоловік – поміркований і справедливий! Мені б дуже хотілося, щоб твоє життя склалося вдало, і ти став найщасливішою людиною на світі! З днем народження! Навчайся на відмінно, і не засмучуй батьків!