Close

Привітання з днем народження Артуру у прозі

Привітання з днем народження Артуру в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

З Днем народження, Артур! Нехай все в твоєму житті шелестить: листя за вікном, шини новенького автомобіля і купюри в кишені!

Кожне свято Дня Народження – підставу відзначити настання нового життєвого етапу. З відкритою душею бажаємо благодаті в будинку, удачі за порогом і любові у віконці. І щоб настання нового дня віщувало початок радісних і пам’ятних моментів. Вітаємо з цим чудовим днем, Артур!

Артур! У День народження хочеться побажати тобі незабутньої любові, здоров’я та надійної підтримки близьких. Не турбуйся за дрібниці і будь щасливий.

Артур — у стародавніх кельтів перекладається як «великий ведмідь». Артур — це лицар без страху і докору. Артур бореться з несправедливістю завжди і будь-якими засобами. А тому я не заздрю тим, хто ризикне розбудити в цьому спокійному, добром і надійному людині «великого ведмедя». Піднімемо келихи за Артура, який по-королівськи сидить у колі друзів на чолі нашого «круглого столу»!

Артур, ти сміливий, безстрашний, але поміркована людина з холодним розумом. Ми ж любимо тебе за твоє гаряче серце, вміння дорожити дружбою. Вип’ємо за твоє щастя, йди до нього гідно, не дивлячись ні на які дрібні життєві труднощі.

Вітаю тебе Артур з Днем Народження. Нехай те, чого ти хочеш всім серцем, прийде до тебе так швидко, як це тільки можливо. Бажаю тобі самого кращого Дня Народження в цьому світі. Нехай же самий кращий свято не обмежиться одним днем, а триватиме ціле життя.

Артур! Носія такого прекрасного, вишуканого імені, просто належить бути, як королю Артуру, втіленням лицарства, шляхетності, доброзичливості, надійності та розсудливості. Чого ми всі і бажаємо тобі від щирого серця в твій чудове свято – День народження!

З Днем народження тебе, дорогий наш іменинник – Артурчик! Нехай новий рік твоєму житті принесе тобі тільки світлі, радісні моменти! Нехай всі твої плани здійсняться, а мрії збудуться! Будь самим сміливим, стильним, красивим, веселим і успішним!

Вір – все погане піде! А його місце займе тільки хороше. Артур, бажаю тобі як можна більше і лише самого хорошого, доброти, просвітлення, успіху, везіння, збільшення доходів! Навіть сама крихітна світле пляма нехай перетвориться на величезне і охопить світлом все твоє життя! Нехай у тебе на душі завжди буде тепло, а на серці – радісно! Нехай хмари ніколи не збираються над твоїм будинком! Нехай все веселки світу ляжуть різнобарвним килимом тобі під ноги! Прагнень, звершень, щастя і благополуччя! Будь стійким до всіх життєвих негараздів. Не падай духом і не засмучуйся при невдачах. Вони пройдуть, а ти залишишся! З Днем народження

Артур, з днем народження! Нехай ваше життя буде красивою і яскравою, як весна, сонячною і теплою, як літо. Нехай буде далеко до сіней, а снігові заметілі ніколи не проникають в душу!