Close

Привітання Євгену у прозі

Привітання Євгену в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Не зустрічав я в житті людини благородніше і чесніше тебе. Може завдяки імені і ангелу-хранителю, дорогий Євгеній, всі людські чесноти живуть в твоєму серці і душі. Так нехай і далі твоя чесність і мудрість, розуміння і співчуття, чуйність і любов дарують тепло оточуючим тебе людям. З іменинами, Євген, з днем Народження!
Євген, в цей сонячний і прекрасний день я хочу подарувати тобі від душі найщиріші слова. Здоров’я міцного, щастя без меж, легкості і успіху у всіх справах, безмірної і взаємної любові, доброти, дитячого сміху і турботи від близьких людей. Нехай твоє життя нагадує казку, головним героєм якої буде благородний і світлий принц. З днем Народження!
Кажуть, що іменини – це день народження ангела-хранителя людини. Так нехай твій небесний супутник буде сильним і милосердним, дарує тобі здоров’я, щастя і кохання в житті. Щоб він був вірним другом, вірним помічником, мудрим радником у всіх твоїх починаннях. З днем народження ангела, з іменинами, любий Євгене!
У день Народження, дозволь тебе привітати. Дорогий Євгеній, твоє ім’я означає «благородний». Так нехай же всі твої думки і вчинки, починання і бажання будуть чесними і значущими. Нехай кожен твій день буде наповнений щастям і радістю, а твоє благородство не знає кордонів. Нехай життя буде насиченим і повноцінним. З днем Народження, дорогий!
Кажуть, що благородство дуже рідкісне якість в наш час. Але я точно знаю людини, яка ним володіє. Це ти, милий Євген. Так нехай же твій життєвий шлях буде легким і усіяним квітами, хай сонце осяває твою долю, а близькі люди дарують тепло і любов. Нехай всі твої бажання здійсняться, а успіхи стануть гідним результатом твоїх старань. З днем Народження, з святом!
Дорогий Євгене! Сьогодні від усього серця хочу привітати тебе з днем твого народження! Нехай у цей день вибухають салюти, б’ються на щастя келихи, і веселяться люди! Будь щасливим, здоровим, веселим, і ніколи не засмучуйся! Зі святом!
Вельмишановний Євгене! Сьогодні у Вас знаменний свято! Саме в цей день, багато років тому, ви з’явилися на світ! І сьогодні, я хочу побажати вам, як можна частіше засмучуватися і засмучуватися; завжди добиватися перемог і поставлених цілей! З днем народження!
Найважливішого свята просто неможливо уявити, адже День Народження постукало в двері до нашого улюбленого Жені! В цей день ми прийшли до тебе з привітаннями і хочемо побажати, щоб твоє життя обов’язково заповнювалася творчими ідеями та думками, щоб новий день приносив позитив, оптимізм і веселощі. Не зупиняйся ні перед якими перешкодами і цілеспрямовано слідуй своїм мріям.