Close

Привітання Вероніці у прозі

Привітання Вероніці в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Сьогодні в цей чарівний день, в день твого дня народження все здається таким незвичайним і чудовим, напевно, тому що ти й сама як дорогоцінна перлина – надзвичайно унікальна і чудово гарна, а ще до того ж розумна, з чудовим почуттям гумору. Бажаю тобі, що б твоє дивовижне чарівність, яке так магнетично діє на людей, завжди допомагало знаходить спільну мову з будь-якими людьми, навіть найбільш нестерпними «Карабасами – барабасами». Що б всі твої задуми втілювалися в надзвичайно успішних плани, що б твоя дорога до успіху була гладкою, широкою, легкою і світлою, що дозволило тобі реалізувати всі, навіть самі великі амбіції.
Нехай кожен твій подих буде легким і радісним, і взагалі нехай тебе все заполонить це щасливе відчуття і просочить кожну клітинку твого організму, і ти будеш відчувати щастя без причини, незалежно від того, що відбувається поза, які і події та причини Внутрішня гармонія нехай допоможе тобі завжди залишатися спокійною і врівноваженою і приймати тільки мудрі і вірні рішення, які принесуть тільки користь і все тільки найкраще. Нехай твій світ буде ідеальним, ні навіть більше, нехай він буде казковим. І нехай у цьому прекрасному і не забуваємо світі ти знайдеш свого принца, який подарує тобі весь світ, і ви пронесете свої міцні і ніжні, романтичні стосунки через довгі – довгі роки.
Нехай цей день запам’ятається самими надзвичайно теплими і позитивними емоціями! Нехай оточуючі дарують ласку і добро, нехай найзаповітніші мрії збуваються мить і наповнюють навколишній світ озареньем! Нехай нові вершини піддаються легко долаються, а старі друзі назавжди залишається вірною підтримкою і надійним тилом!