Close

Привітання Тамарі у прозі

Привітання Тамарі у прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Тамара, в день твоїх іменин хочеться побажати тобі не знати в житті тривог, а якщо і будуть заворушення, то тільки від радісних і щасливих подій! Хай у твоєму домі завжди буде достаток і благополуччя! Нехай кожен день там лунає веселий сміх! Нехай ангели будуть в ньому частими гостями! З днем ангела тебе, рідна!
Томочка! Тамара! Сьогодні незвичайне свято, сьогодні день твоїх іменин! Та в цей чудовий день я бажаю тобі отримувати від життя тільки гарні сюрпризи і подарунки! Щоб у серці завжди було легко і світло! Щоб злі вітри неприємностей обходили тебе стороною! Всього тобі самого найкращого!
Незрівнянна Тамара! Таке ж ім’я колись носила цариця, і ти теж маєш царственої поставою і почуттям власної гідності, але немає в тобі пихатої зарозумілості і самозакоханості, ти завжди відкрита душею і серцем. В день твоїх іменин хочеться побажати тобі, щоб доля гідно нагородила тебе і подарувала все, що ти побажаєш!
Тамара! Нехай іменини не такий насичений і веселе свято, як день народження, але цей особливий день! Він наповнений божественним світлом і теплом, в цей день разом з тобою тихою радістю радіє і твій ангел-охоронець! Нехай він завжди буде поруч з тобою, не відлучаючись ні на хвилину! Нехай він допомагає тобі щастя, якого ти варта!
Мила моя Тамара! Вітаю тебе з днем ангела! У цей світлий день хочеться побажати тобі, щоб як можна рідше в твоєму житті траплялися непогожі дні, щоб якомога частіше над твоєю головою світило сонечко, щоб навколо цвіли чудові квіти, наповнюючи твоє життя чарівним ароматом щастя!
У новому життєвому році хотілося б побажати м’яких високих злетів і посадок, великих сподівань і їх виконання. Любові, турботи і розуміння. Розуміння і усвідомлення того, що тобі все під силу, варто тільки почати діяти. З днем народження, Томочка!
Кожен рік свого життя ми зустрічаємо на своєму шляху нових людей. Одні приносять нам радість, інші – розчарування. І лише справжні друзі зможуть захистити від великих втрат. Я хочу побажати тобі, щоб в цьому році, і в кожному наступному, люди, що приносять розчарування, проходили повз тебе! З Днем Народження, Тамара!
Тамара, в свій чудовий День народження прийми слова любові і поваги від близьких і друзів. Нехай іскристе шампанське ллється під тости рідних, а дзвін келихів стане сигналом для виконання всіх твоїх бажань. Бажаємо, щоб кожен день був для тебе цікавою сторінкою з Книги про Щастя і Любові.

Тамара, ти випромінюєш світло позитиву і краси! У День народження прийми найщиріші побажання щастя, удачі, прекрасне життя. Нехай твій настрій буде завжди веселим, а душа пурхає, немов метелик, від радісних життєвих миттєвостей. Будь вірна своїм мріям і втілюй в реальність самі яскраві плани!