Close

Привітання Насті у прозі

Привітання Насті в прозі . Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Для більшості матерів народження дитини – це головна подія в житті. І кожен рік я святкую його завдяки тобі, моя дівчинка. Ти подарувала мені свято! В тобі зосередилися кращі риси мого характеру і вся моя душа. Бажаю тобі щастя. Нехай це буде банальним привітанням, але воно від чистого серця. Це привітання – моя молитва і мій посил тобі. А вони, що йдуть від матері, найсильніші.

Мила дочка Настя!

Вітає тебе тато, чоловік, якому ти подарувала світло в житті! Я готовий поділитися ним з ще одним чоловіком! Вибери його сама!
Настуся, наша улюблениця і красуня!

Ми тебе вітаємо з цим чудовим святом – Днем твого народження! Цей день щороку нам нагадує наскільки ми стали щасливі з твоєю появою на світ! Кожен день ми дякуємо Богові за те що ти у нас є. Бажаємо тобі здоров’я, любові і щастя, хай біда обходить тебе стороною, а очі завжди горять щастям!
Дорога Настуся!

Вітаю тебе з Днем народження! З твоєю появою в моєму житті все змінилося, я став найщасливішим чоловіком на Землі! У цей день бажаю тобі бути щасливою і успішною, домагатися свого і не зупинятися на досягнутому. Спасибі тобі за подаровану мені любов і турботу, я бажаю тобі тільки всього самого доброго Я тебе люблю!
Мила подруга – Настя, Настюха! Наша багаторічна дружба дозволяє мені припустити, що побажати тобі в один з найголовніших днів у житті кожної людини. Це День Народження. Я бажаю тобі зустріти свою любов, яка переживе все і буде тільки міцніти. А також здоров’я і удачі у всіх твоїх починаннях. А я знаю, що у тебе їх чимало! Веселощів і радості!
Шановна, Анастасія!

Твої колеги, з якими ти залишаєшся понаднормово, щоб зробити спільну роботу бездоганною, з букетом польових квітів (не любиш троянди) вітають тебе з Днем Народження. Нехай у цей День сяють зірки, вони дадуть тобі посил, як краще зробити нам ескіз, який мучить вже місяць!!

Удачі, наша колега, улюблена більшістю колективу!
Шановна наша Анастасія!

Вітаємо вас з Днем народження! Ви дуже легко влилися в наш колектив, нашу дружну сім’ю! Тепер наша компанія не уявляє свого існування без вас. Весь колектив приєднується до привітань і бажає вам бути коханою і щасливою, мати міцне здоров’я і добиватися поставлених цілей. В роботі колектив завжди готовий піти вам на зустріч і надати сприяння і підтримку.

Спасибі вам за вашу доброту і чуйність. Зі святом!
Мила Анастасія, вітаю тебе з днем народження і бажаю всіляких гараздів, радості і щастя. Хай твої рідні і близькі цінують тебе люблять, хай твої починання вдаються на «відмінно», а будь-яке твоє рішення виявляється вірним і правильно зрозумілим.