Close

Привітання Маші у прозі

Привітання Маші в прозі . Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

З іменинами дорога! З іменинами, Марія! Ну і ось, ми всі тут зібралися, щоб показати тобі свою любов і свою турботу. Прийми від нас щирі слова і гарні пожеланья. Хай сонце світить яскравіше день у день, і нехай вітер грає волоссям, нехай квіти дарують свій аромат, нехай небеса завжди будуть засіяні зірками. З святом дорогі!
Маріє, радосте наша! Нарешті прийшов цей день, коли ми можемо висловити всі свої пожеланья. Хочемо, щоб ти ніколи не сумувала, щоб у твоїй душі завжди цвіла весна, щоб ти завжди була такою доброю, усміхненою, позитивної і красивою, якою ти є зараз! Ти для нас справжній скарб і ми дуже сильно любимо тебе!
Прекрасна моя Маріє! Краше тебе немає на світі. Ти для мене, як ангел, який своєю рукою для світил світить. Так так красива, немов неземна, але так любить, немов створена Богом, ти так добра і так ранима, ти як пташка до всього сприйнятлива. Тож бажаю тобі залишатися такою завжди! Завжди такої доброї і розуміючої! Ти для мене сама гарна, як та діамантове зірка!
Марія гарна, прекрасна й ніжна, для нас була така довгоочікувана! Марія грайлива і проста, Марія сповнена щастя. Ми дуже сильно любимо тебе, ми бажаємо перемог та удачі. Ми бажаємо тільки вірних друзів, ми бажаємо море щастя. Ми бажаємо процветенья, у всьому успіхів і везіння, тільки зеленого світла на шляху, і щоб ніколи не померкли в твоїх очах вогники.
У Марії іменини.. Все з цукерками та квітами, все з духами і тортами, всі з теплими словами. Як приємний цей день, як гарні у всіх наміри! Скільки хороших слів любові почуєш ти в цей день, тепер ти переконаєшся, що твої друзі – вірні та надійні вони! Прийми від усіх нас щирі привітання, прийми слова радості, слова воодушевленья!
Я сьогодні хочу підняти келих за саму прекрасну дівчину на світі! За тебе, Маріє! Я бажаю тобі, щоб у твоїх великих, бездонних очах завжди світилося щастя, щоб радісні миті наповнювали життя твоє, немов різнокольорові черепашки наповнюють морське дно. Я бажаю тобі, щоб твоя доля дарувала тобі тільки найкращі подарунки і сьогодні починається відлік твоєї самої щасливої життєвої смуги, а все погане залишається далеко позаду і більше нічим тебе не потурбує!
Марія, твоє ім’я несе на собі печатку чистоти і невинності, а ще святості. Будь такою ж чистою, як твоя прародителька і тоді всі твої помисли і діяння благословить сам Господь Бог!
Маріє, ти – прекрасна! Нехай нев’януча краса, світлий розум, чарівна привабливість завжди прикрашають тебе. Щиро бажаю великого успіху у всіх починаннях, захоплюючих планів, цікавих зустрічей, нових відкриттів, захоплюючих пригод і тільки радісних подій у житті!