Close

Привітання Любе у прозі

Привітання Любі в прозі . Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Мила Любов. Сьогодні у твоєму житті важливий і дуже приємний день. Сьогодні твій день народження! Ми зібралися тут, щоб побажати тобі Кохання! Любові, що наповнює серця, яка окриляє і допомагає добиватися перемоги в найважчих моментах життя. Кохання, оспіваної кращими поетами людства! Любові, якою ти варта!
Кохання окрилює, любов – підносить! Любов будує міста, зводить мости між країнами і континентами. Саме любов здатна припинити війни і примирити найлютіших ворогів. Тільки той, хто здатний любити, може пізнати в повній мірі, що таке щастя! Ти, Любочко, в кожному сказаному слові. Твоє ім’я, як і ти сама уособлюєте цю Любов, найкраще, що є на світі!
Вам потрібно привітання з Днем народження Любові в прозі? Не витрачайте даремно Ваш дорогоцінний час, на нашому сайті ми спеціально для Вас зібрали кращі побажання. Більш того, за допомогою свого мобільного телефону, витративши всього кілька хвилин, Ви зможете відправити Любушке оригінальне аудіо-привітання. Голос, яким буде озвучений незвичайний подарунок, Ви зможете вибрати самостійно. Не сумнівайтеся, іменинниця обов’язково оцінить Ваші старання і надовго запам’ятає свій День Народження.
Любочка, ти яскрава, мов зірка! Кожну мить спілкування з тобою – це завжди радість і нові враження. Хай в День народження здійсняться твої найзаповітніші мрії, а поруч будуть ті, хто роблять твоє життя прекраснішим. Залишайся такою, як ти є: милою, доброю, щирою й неймовірно чарівною!
Люба, в цей святковий день, який названий Днем народження, прийми ці щирі побажання щастя, любові, благополуччя і сонячного настрою! Нехай оптимізм, який властивий твоїй натурі, заряджає всіх навколо радістю та позитивом. Нехай у твоїй душі завжди цвітуть квіти молодості і краси!
У день народження прийнято бажати того, про що мріють всі люди на планеті. Кожен хоче бути здоровим – і я від усього серця бажаю тобі міцного здоров’я на довгі роки. Всі хочуть бути коханими, і я тобі бажаю від усієї душі. Я хочу завжди бачити тебе радісним, зігрітою взаємною любов’ю, зі щасливим блиском в очах. Звичайно, щоб щастя було повним, треба займатися улюбленою справою, відчувати себе потрібним і успішним. Я бажаю тобі, щоб твоя робота завжди приносила тобі не тільки гідні доходи, але і задоволення.

Немає нічого приємнішого, ніж бачити успішних щасливих людей. Так що вибач мені егоїзм, і зроби мені приємне – будь щасливим, коханим, успішним, здоровим, веселим, молодим душею і тілом. Я хочу тебе бачити таким завжди, і в свята, і в будні! З днем народження!