Close

Привітання Іллі у прозі

Привітання Іллі в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Скільки стукнуло тобі сьогодні, Иллюх? Втім, це не так вже важливо, не час сумувати про віці, куди важливіше помріяти про те, що чекає попереду – довгі роки щасливого заможного життя, в якій здійснюються всі мрії та оточують тільки справжні друзі і близькі люди!

У свій День народження ви по праву насолоджуєтеся урочистими миттєвостями, які на вас в дивовижному достатку сиплються привітання; так дозвольте нам зробити ваше свято ще світліше, побажавши вам самого великого щастя, самої чарівної любові і самого міцного здоров’я! Нехай ваше життя, Ілля, несеться вперед стрімким потоком, обдаровуючи вас найкращими днями, годинами і хвилинами!
З Днем народження! Ти, Иллюх, звичайно ж, знаєш у чому секрет щастя – тобі не так вже багато років, а ти вже виконав левову частку своїх заповітних бажань, отримав визнання і успіх, з чим тебе можна тисячу раз привітати! Я бажаю тобі залишатися Творцем, Майстром свого щастя! Примножувати його, жити легко і приємно, щодня додаючи до багажу хороших спогадів нові дивовижні історії!
Сьогодні я вітаю Вас, Ілля, з Днем народження щиро, від усього серця, і бажаю вам життя солодким, як мед, безтурботним, як недільний ранок, дивовижною і прекрасною, як далекі зірки, словом, такий – про яку можна мріяти лише в казках! Вам неодмінно потрібно в житті справжнє щастя, а все інше додасться само собою — і дуже скоро!
Вам – хорошому, великодушному чоловікові — в День народження, я хочу побажати, звичайно ж, щастя, міцного здоров’я і благополуччя, а крім того – нехай будинок завжди буде повною чашею, жінка – лагідною, а діти радують батька своїми успіхами і успадковують найкращі риси! Нехай ваше життя завжди, Ілля, буде сповнена простого, але разом з тим неземного щастя!
Ми вітаємо вас, Ілля, з Днем народження і від душі бажаємо не знати в житті крутих поворотів, нехай краще попереду, до самого горизонту в’ється світла дорога, усіяна приємними сюрпризами, щастям і благополуччям! І, безумовно, нехай у житті завжди буде місце любові, з допомогою якої можна, як відомо, змінити цілий світ!
Ти народжений для подвигу богатирського. Пам’ятай про це, коли захочеться полежати на печі. Пам’ятай про це, коли хочеться пригубити чарку гіркої. Бийся з Гориничем чесно, бийся з Солов’єм-Розбійником і будь щасливий і здоровий!
Обережність ніколи не зашкодить. Це обов’язковий стопор, який попереджає про небажане і небезпечне. Нехай він постійно присутній у твоєму житті і служить обмежувачем. Допомагає вчасно зупинитися, не перейти межу дозволеного, озирнутися і вибрати потрібний напрямок. Як би не був безтурботний і легкий життєвий шлях, обережність завжди буде помічником. Тобто я бажаю, щоб ти неодмінно перетворював негативні фактори на позитивні і не заходив у сторонні нетрі. З Днем народження, Ілля! Живи щасливо.