Close

Привітання Богдану у прозі

Привітання Богдану в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Мій коханий, мій безцінний Богдан. Я бажаю тобі щастя. І хай у тебе його ціле море, зайва крапелька не завадить. Бажаю нескінченною, ніжної любові, навіть якщо у тебе її нескінченний океан. Яскравого, сліпучого сонця, щоб ти й далі міг ніжитися під його променями. Так примножаться дні твоєї вдачі. Зі святом!
Богдан! В день твоїх іменин поспішаю привітати тебе і побажати справжньої любові, людського щастя, тепла і турботи твоїх близьких, рідних і вірних друзів. Скільки б Господь не послав тобі років, живи, подібно молодому міцному дереву з пишною кроною і соковитими плодами. Нехай всі біди, бурі й урагани обійдуть сад твоєму житті стороною. Будь щасливий, друже!
Богдан! Іменинник ти наш! Живи довго і щасливо. Нехай обов’язково здійсняться твої грандіозні плани і маленькі мрії збудуться. Нехай по життю і по долі тобі завжди щастить, а твої близькі друзі та рідні служать опорою вірності і любові.Нехай біди обійдуть твій дім стороною, а любов, ніжність і відданість оселяться в ньому назавжди. З днем ангела, Богдан, з днем ангела!
Дорогий, любий, вірний друг і товариш, Богдан! Щороку я приходжу до тебе в будинок, в день твоїх іменин і з радістю в цей урочистий для мене і зворушливий для тебе момент бажаю тобі безмежного щастя і любові. Сьогодні нічого не змінилося. Я знову стою на твоєму порозі з букетом квітів, вітаю тебе з днем твого ангела і бажаю тобі світла, любові і миру. Друг мій,будь щасливий!
Прийми від мене в день народження, дорогий і улюблений Богдан привітання, купу подарунків і святковий тост. Живи довго, не хворій, не старей і не хандрити. Пам’ятай, погана погода — це не привід для зневіри. Тримайся на плаву і доля ніколи не повернеться до тебе спиною, а удача не покине. Світла тобі, радості і добра!
Дорогий Богдане, ми вітаємо тебе з святом! У тебе вірна дружина і чудові діти, прекрасний будинок, в якому багато що зроблено своїми руками, ти багато чого досяг на роботі. Бажати щось людині, у якої все є, важко, але ми бажаємо тобі міцного здоров’я, щоб ти завжди був поруч зі своїми близькими!
Наш іменинник даний богами. Улюблений син, надійний друг, відповідальний працівник і вірний чоловік. Усе, чого можна бажати, ти домігся. А я бажаю тобі і твоїй родині головного скарбу — здоров’я! Ну і, звичайно, нехай позитивний настрій не покидає тебе!
З Днем Народження, Богдан! Всім нам, твоїм друзям і рідним, був зроблений подарунок, нам було дано ти найкращий чоловік і самий прекрасний чоловік. Вітаю і бажаю тобі успіхів у всьому, за що б ти не взявся. Будь щасливий і веселий завжди і скрізь.