Close

Привітання Аллі у прозі

Привітання Аллі у прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Шановна Алла!

Наш дружній робочий колектив від душі вітає вас. З Днем народження, ми вам бажаємо, щоб ваш неосяжний, заразливий позитив ніколи не закінчувався і ви дарували людям море посмішок, доброти, радості і щастя.

Нехай ваша дорога до кар’єрного зростання буде легкою і швидкоплинною, і на вашому шляху зустрічаються лише добрі, добрі і чуйні люди, як ви самі. Дякую, що ви з’явилися в нашому робочому колективі!
Дорога подруго!

Аллочка, мила моя, хочу привітати тебе з черговим Днем народження! Бажаю тобі вірних, порядних друзів, адже коли у людини є підтримка, то ніякі труднощі йому не страшні. В твоїй не легкого життя було багато злетів і падінь, але ти завжди вміла виходити з будь-якої життєвої ситуації, тому хочу побажати тобі, мати позитивний настрій і бачити світло в кінці тунелю.

Також хочу побажати, щоб ти не розчаровувалася у людей, але пам’ятала, що в цьому житті варто розраховувати тільки на свої сили, незважаючи ні на що. І якби життя переможцем.
Кохана, з Днем народження!

Сонечко моє, сьогодні твій День народження! Моя душа радіє і тішиться з того, що багато років тому на світ з’явилася моя кохана дівчинка, яка стала для мене сенсом життя.

Улюблена Аллочка, хочу побажати тобі, нехай твоє життя буде щасливим і радісним, немов у казці, в ній не буде місця ні злим чаклункам. А я в свою чергу обіцяю бути для тебе принцом, який із задоволенням буде оберігати тебе і виконувати твої бажання.
З Днем народження, сестричка!

Звичайно, людям не дано вибирати батьків і членів родини, але мені навпаки, неймовірно пощастило, адже у мене є така турботлива і любляча сестра.

У цей святковий день моє серце хоче побажати тобі, щоб добрі люди оточували тебе, підтримували і дбали про тебе. Аллочка, нехай фінансовий стан буде стабільне, хай мрії здійсняться. Ну і головне, щоб ти була завжди щаслива.
З Днем народження, дорога дружина!

Моя рідна, ми з тобою разом вже багато років і я дуже щасливий, що ти моя кохана дружина! В цей радісний день хочу побажати тобі здоров’я, душевної рівноваги і спокою, кар’єрного зростання. Ми тебе всі дуже любимо і раді, що ти є у нас!

З Днем народження, наша рідна! І пам’ятай, що навіть коли валяться стіни, не варто засмучуватися. Бо відкриваються нові горизонти. Аллочка, вір у свої сили і йди твердо і впевнено до своєї мети і знай, що на цьому нелегкому шляху, я завжди готовий підтримати тебе.