Close

Поздоровлення в прозі для Віталія

Поздоровлення в прозі для Віталія. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Віталій, тебе вітає серцево весь наш божевільний колектив: мавпочки з бухгалтерії, пташинки з рецепшену, пандочки з відділу кадрів, бегемотики з буфету, зав тигр і, звичайно, директор лев. Зичимо щастя в особистому житті, успіхів у підкоренні офісних джунглів і не допрацюватися до стану загнаного коня!
Незважаючи на проливний дощ, у холод і спеку, чи є надворі вітер або був би ураган, не озираючись на економічний стан країни, не беручи до уваги власні дрібні проблеми, незалежно від проїжджого транспорту, ми все одно рік за роком поспішаємо до тебе, Віталій, щоб привітати з Днем народження і висловити свою любов і повагу.
Останнім часом дуже рідко зустрічається якість, все більше підробок – в продуктах, в одязі, в техніці та інших сферах. Ти, Віталій – зразок справжності. Тому бажаємо продовжувати в тому ж дусі, остерігаючись підробок. Люби дружину, цінуй друзів, виховуй дітей, підкорюй кар’єрну драбину і будь завжди щасливий!
Тобі, Віталлій, побажати так багато хочеться, що важко визначитися з чого почати. Щоб було масивно, бажаємо океан любові, море щастя, цистерну здоров’я, футбольну команду діточок, велика руководительское крісло, соняшник насіння з друзів і ма-а-аленькую пластикову картку з огро-о-омних рахунком у банку.
Де ж ти сховався, іменинник Віталій? За горою здоров’я, на вершині кар’єрних сходів, у підніжжя підвищення посади, в теплі сім’ї, на заморському курорті, за кермом модного автомобіля, на гребені успіху, на полюванні за удачею або просто за горою подарунків та побажань? Якщо це так, то бажаю, щоб ти не перебував.
Віталій! У День народження бажаю тобі, щоб твоє життя було схоже на пісню. І щоб ти і тільки ти був автором цієї пісні, композитором, який написав для неї музику, і віртуозним її виконавцем! Цілеспрямованості тобі, оптимізму, життєрадісності і успіху!
Віталій! У твоєму імені – життя! І сьогодні, коли ми святкуємо день, коли ти прийшов у цей світ, я хочу побажати тобі дарувати життєве тепло і світло всім навколо. Будь осередком добра, оптимізму та гарного настрою! А негаразди, біди і труднощі нехай ніколи не зупиняться у твого порога.
Віталій, сьогодні твій День народження. Сьогодні усе для тебе: посмішки, увагу, сонце! Я знаю, що у тебе є мрії, адже вони є у всіх. Нехай же сьогодні вони почнуть виконуватися! І, так як багато чого в нашому житті залежить від нас самих, я бажаю тобі стати повноправним господарем свого життя: твердо знати, чого хочеш, і легко досягати своїх цілей!
Дорогий наш Віталій! У твоєму імені закладена сама життя! І сьогодні, святкуючи день, коли ти прийшов у цей світ, я хочу побажати тобі головне: будь осередком добра, оптимізму і життєрадісності! А негаразди, біди і труднощі нехай ніколи не зупиняться у твого порога. З Днем народження тебе!
Незважаючи на заметіль або проливний дощ, у холод і спеку, чи є надворі вітер або лютує буревій, не беручи до уваги економічний стан країни, не зациклюючись на власних дрібних проблемах, ми все одно рік за роком поспішаємо до тебе, дорогий наш Віталій, щоб привітати з Днем народження і висловити свою любов і повагу. Адже ти для нас – взірець справжнього чоловіка. І ми бажаємо тобі, Віталій, продовжувати в тому ж дусі, остерігаючись підробок. Люби дружину, цінуй друзів, виховуй дітей, підкорюй кар’єрну драбину і будь завжди щасливий! З Днюхой тебе!