Close

Поздоровлення в прозі для Лізи

Поздоровлення в прозі для Лізи. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Дорога Єлизавета, сьогодні твої іменини. Батьки дали тобі чудове ім’я, яке носили найвідоміші жінки світу. І хоча ти не королева і не імператриця, не велика актриса чи співачка, тобі не позичати у них величі, краси, таланту і граціозності. Нехай те, чим наділив тебе Бог, допоможе тобі піднятися над оточуючим. І нехай твоя небесна покровителька береже тебе від напастей.
Дорога Ліза. Один китайський мудрець сказав: «тільки розумний вміє слухати інших». Серед моїх знайомих немає людини, якого ця фраза характеризувала б так само, як тебе. І сьогодні, в день іменин, бажаю тобі частіше зустрічати таких же розумних людей, як ти сама. Дуже тебе люблю та ціную твою дружбу, ____.
Дорога Ліза. Сьогодні, в день твоїх іменин, хочу сказати тобі про те, як ти дорога для мене. Твої прекрасні очі висвітлюють моє життя, а твоя добра душа дає віру в можливість щастя. Нехай твоя покровителька охороняє тебе, коли мене немає поруч, і нехай кожен день твій буде таким же світлим, як іменини.
Вітаю тебе з іменинами, рідна моя. Нехай цей чарівний, пронизаний духовністю, день буде освітлено незримою присутністю Бога поруч з тобою. А твоя свята покровителька нехай буде з тобою кожну хвилину твого життя та захистить тебе від усіх нещасть. З любов’ю,___.
Єлизавета, твоє ім’я означає «заклинающая Богом». І сьогодні, в день твоїх іменин, хочу побажати тобі наблизитися до віри, яка висвітлює життя і допомагає легше справлятися з усіма бідами. Ще я бажаю тобі великого щастя, міцного здоров’я, вірних друзів, і дружної сім’ї. Цілу, ___.
Лізонька, сьогодні – Твоє свято, твій світлий День народження! Нехай життя твоє буде таким же солодким і красивою, як іменинний торт, а твої очі радують чарівні квіти. Нехай душа буде наповнена нотками натхнення, радості і любові. Вічного тобі цвітіння, життєвих перемог і чарів кохання!
Ліза, бажаю тобі в День народження справжнього Дива! Нехай Воно постукає в твої двері і перетворить життя в чудову казку, в якій збудуться всі твої мрії. Бажаю, щоб кожна мить життя було наповнене подихом Любові, а новий день дарував тобі свіжий ковток позитиву, мудрості та натхнення.
Вітаю з днем народження! Бажаю міцного сибірського здоров’я, шаленого кохання, надійних і вірних друзів, таких, як я, і залишатися таким же чудовим людиною!
З Днем народження вітаємо Єлизавету-Прекрасну! Всяких благ тобі бажаємо. Бути коханою і любити. І до сотні років дожити. Не втрачати красу і форму, бути весь час молодою, чарівною і в норму, бути веселою, пустотливий.