Close

Поздоровлення в прозі для Лілі

Поздоровлення в прозі для Лілі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Ти не тільки в розквіті сил, ти в розквіті любові і поваги. З днем народження. Знай, ти квітка весни, ти сонця промінчик, ти – кохана жінка, добра мати, дочка краща. Головного ти в житті досягла, бажаємо тобі не втратити все це. І звичайно не забувай посміхатися і сяяти. Пам’ятай ми поруч у будь-яку секунду.
Дорога Ліля ! Тебе поважають друзі, колеги, рідні і це неспроста. Ти жінка з великої літери, ти промінь світла для всіх. Твоя усмішка – це тепло, твої слова це радість, твої дії це вчинок. З днем народження! Живи довго і щасливо, насолоджуйся життям, не забувай батьків, зустрічайся з друзями, люби свою сім’ю і, звичайно, себе.
Дорога Ліля ! Тобі сьогодні хочеться подарувати не лише подарунки. Про тобі хочеться говорити вічно. Адже такий як ти більше немає. Своєю присутністю ти зігріваєш душу, своїм поглядом ти даруєш тепло. Ти жінка і це головний сенс твого життя. Будь завжди красивою, здоровою, щасливою і великодушною. Головне будь коханою і звичайно кохай сама. З днем народження! Кажуть, що ангели існують, знай, один з них живе в тобі. З днем народження!