Close

Привітання Лілі у прозі

Привітання Лілі в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Дорога Лілія ! Нехай буде в житті все прекрасно, витончено, солодко, ніжно, пристрасно, блискуче, яскраво, фантастично, гарно, мудро і практично, безтурботно, смачно, апетитно, надзвичайно, колоритно, вдало, просто, бездоганно і з задоволенням, звичайно!
Дорога Лілія ! Нехай бригантина твоєму житті причалить до берегів щастя, а та дорога, якою ти йдеш, буде всипана червоними трояндами кохання і білими ліліями вірності. І якщо правда, що впала з неба зірка приносить людям щастя, то нехай все твоє життя буде вічним зорепадом! Бажаю тобі щастя!
Прийми мої щирі вітання з днем народження! Я хочу побажати тобі великого щастя, міцного здоров’я, приємних емоцій та цікавих подій. Нехай життя тебе балує, близькі цінують, розуміють і люблять. Бажаю гармонії в серці і тепла в душі.
Дорога Лілія ! Насолоджуйся кожною хвилиною свого життя. Пий її обережно, маленькими ковтками, не розплескавши жодної дорогоцінної краплі. Милуйся природою, адже вона теж милується тобою. У тебе є все, що необхідно для щастя, і ти обов’язково досягнеш всього, що побажаєш. Вір в свої сили, в свою мрію! З днем народження!
Дорога Лілія ! У цей неповторний і чудовий у всіх відношеннях день вашого народження ми хочемо побажати звершення усіх найсміливіших та найзаповітніших бажань. Нехай ваше життя завжди осяває щаслива зірка, променисті посмішки вірних і надійних друзів, а також добрий світ сімейного вогнища.
Твоя ніжна молодість наповнена добрими днями, подіями і справами. Ми бажаємо тобі все життя зберегти такий же стан твоєї прекрасної душі. Дорога Лілія, в день твоїх іменин ми вітаємо тебе з усіма твоїми досягненнями і бажаємо самого головного – не зупинятися на досягнутому. З твоїм запалом, темпераментом, з твоєю рішучістю і напором, досягнення самих амбітних планів – це реальність.
Іменини – це особливий день в житті кожної людини. Сьогодні ми відзначаємо день твого імені, Лілія! Хочу сказати, що ти ідеально підходиш під опис прекрасного квітки лілії, який дав тобі ім’я. Ти ніжна і тендітна, легка і повітряна. Так і тягне тобі допомогти, підтримати, доглядати і не відпускати від себе ні на мить. Лілечка, ти – саме життя моя, я бажаю тобі вічної любові, і щастя неземного скрізь і завжди!
Загадковий і приголомшливий по красі квітку, його назва в імені твоєму. І кожна пелюстка, кожен листочок цього квітка символізує красиву, горду, загадкову і прекрасну Лілію! Тебе, наша люба і кохана подруга. В день ангела бажаємо тобі море квітів, величезні прекрасні букети, як твої очі, як ти сама! З іменинами, і всіх благ земних тобі!