Close

Поздоровлення в прозі для Ірини

Найкращі поздоровлення в прозі для Ірини.

Пройтися з шиком, щоб одні захоплено проводжали, а інші скреготали від заздрості, теж треба вміти. Тому я бажаю: частіше дозволяй собі пурхати легко, як на крилах, і завойовувати серця. Будь завжди чарівною, чарівною, привабливою! Не тушуйся і не ховайся в тінь – ти прекрасна! Залишайся завжди прекрасною душею і трепетної серцем! З Днем народження, Ірина!
Ірина, прийми щирі вітання з прекрасним днем — днем народження! Щоб у цей святий день прилетів твій ангелик і приніс тобі щастя. Будь щаслива і нехай всі твої мрії збудуться як можна швидше. Удачі тобі, а в душі весни. Щоб усмішка не сходила з твого милого особи, а краса осявала всіх навколо. Щоб всі біди обійшли стороною.
Вітаємо саму милу Ірину на світлі з чудовим днем народження! Так нехай він принесе тобі море радості, щастя і тепла. Бажаємо, щоб серце твоє було наповнений внутрішнім світлом і радістю. Нехай сяють очі, а усмішка не залишає уста.
Пройтися з шиком, щоб одні захоплено проводжали, а інші скреготали від заздрості, теж треба вміти. Тому я бажаю: частіше дозволяй собі пурхати легко, як на крилах, і завойовувати серця. Будь завжди чарівною, чарівною, привабливою! Не тушуйся і не ховайся в тінь – ти прекрасна! Нехай сонце тепло посміхається тобі. Нехай небо засліплює своєю синявою. Нехай птиці дарують пісні радості. Ніколи не знай печалі і тривог! Нехай вони обходять тебе стороною, не торкнувшись навіть подумки. Благополуччя, легких грошей, яскравого життя, щасливих днів! Залишайся завжди прекрасною душею і трепетної серцем! З Днем народження, Ірина!
Для тебе світ – кольорові фарби, люди – вірні друзі, для тебе рідні – палуба корабля серед бурхливого моря. Ириночка, а тепер задумайся: все, що ти бачиш навколо – це те, яка ти сама. З Днем Народження, сестричка!
З Днем Народження, Ірина, в цей променистий день! Нехай обожнюють тебе друзі, нехай дива трапляються на кожному кроці, нехай у сімейному колі – тільки світло і взаєморозуміння. Ці теплі слова від наших сердець – твоєму серцю.
Іра! Нехай хвилини радості і відпочинку подарують серцю спокій і відраду, забарвлять життя в яскраві фарби, а щастя, немов музика, звучить в душі!
Іринко, з днем народження! Нехай у твоєму житті, як і на робочих полицях, все буде розкладено по татусям і файлів, а легкий вітерець щастя і змін іноді вносить в цей ідеальний порядок приємний хаос!
Чого, як не величезного щастя, побажати подрузі на День народження? Вітаю тебе, Іринко! Будь здорова, ніколи не сумуй, частіше посміхайся, і нехай успіх і достаток самі прийдуть до тебе в руки. Всього тобі самого-самого!