Close

Поздоровлення в прозі для Ганни

Поздоровлення в прозі для Ганни.Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Сьогоднішній день неспроста наповнений для мене особливим сенсом і радістю. Хочу побажати тобі міцних позицій в справах, позитиву в поглядах і міцного тилу улюбленої сім’ї.
Дорога наша подруга Анна! Вітаємо! Бажаємо неба ясне склепіння, і яскравих сонячних променів, які освітять шлях життя, бажаємо веселки, як символу удачі, щоб кожен раз на небі розквітала. Друзів, щоб розділити радість, подруг, щоб горе їм вилити.

Любові від чоловіка і рідних, довіри від близьких. Ридати від сміху, сміючись крізь сльози невдач всім на зло. Бути сильною, не ламаючись під ударами долі й повставати з попелу, немов птах Фенікс.

Ворогам на зло, на радість близьким цвісти неувядаемою трояндою. Собою бути, красивою, ніжною, розумною, даруючи любов усім, хто навколо. З днем народження!
Улюблена Ганнуся, сьогодні по-справжньому особливий день, адже саме в цю дату ти народилася. Неодмінно, серед сірості буднів і життєвих труднощів залишайся, як і раніше яскравим промінчиком сонця, веселої, чарівною, пустотливий і життєрадісною. Не дозволяй собі опускати руки із-за невдач і труднощів, іди по світу, роблячи сміливі кроки.
З Днем народження вітаємо тебе, Аннушка, наша рідна! Від всієї душі щиро бажаємо сонця ясного над головою, миру, добра і любові в твоєму домі. На душі бажаємо такого тепла, щоб все життя твоє зігрівало серце! Нехай твої очі ніколи не знають сумних сліз, а прекрасна посмішка ніколи не сходить з твого обличчя. Залишайся завжди такою доброю і милою для всіх нас! Нам з тобою завжди тепло і радісно! Вітаємо!
Кажуть, що День народження у Ані задумане бажання збувається, якщо задути всі свічки на святковому торті! Тож став в торт одну велику свічку і сміливо загадуй лише одне – виконання всіх своїх бажань
Аня, люба, з днем народження! В цей день кілька років тому я стояв під вікнами пологового будинку і намагався розгледіти маленький згорток, який показувала мені у вікно твоя мати. Вона показувала мені моє життя, моє серце, мою любов! Будь щаслива, доню! Нехай на твоєму шляху зустрічаються тільки хороші люди!
З Днем народження вітаємо тебе, Аннушка, наша рідна! Від всієї душі щиро бажаємо сонця ясного над головою, миру, добра і любові в твоєму домі. На душі бажаємо такого тепла, щоб все життя твоє зігрівало серце! Нехай твої очі ніколи не знають сумних сліз, а прекрасна посмішка ніколи не сходить з твого обличчя. Бажаємо ще запаморочливого успіху на роботі, досягнень та нових звершень у творчості та побільше добрих і вірних друзів. Залишайся завжди такою доброю і милою для всіх нас! Нам з тобою завжди тепло і радісно! Вітаємо!