Close

Поздоровлення в прозі для Данила

Поздоровлення в прозі для Данила. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Нехай цей день буде сонячним у тебе в душі. Нехай радість струмком б’є з тебе. Адже день народження сьогодні у тебе. Здоров’я хай тебе не покидає, друзі частіше обіймають. Нехай блага всі прийдуть до тебе, нехай удача супроводжує скрізь. Собою завжди ти залишайся, посмішкою всіх ти даруй. І багато-багато років живи.
Нехай життя наче казка буде. Нехай Данило світ тебе ніколи не забуде. Ти особливий людина. Так здорово, що ми друзі навіки. Спасибі я хочу тобі сказати і дуже міцно тебе обійняти. Дарую тобі я виконання мрії і щоб зірка твоя тебе оберігала. Хочу, щоб щасливий був всюди ти, і щоб любов тебе ніколи не покидала.
Вітаємо з Днем Народження. Бажаю банального щастя, міцного здоров’я і сильного духу. Будь завжди собою тільки тому, що ти найкращий у світі чоловік. Бажаю щоб завжди від вибору паморочилося: Ягуар або Феррарі? Блондинка чи брюнетка? Гаваї чи Мальдіви? З Днем Народження Данило!
Данило!Вітаю з Днем Народження і бажаю щастя, достатку, затишку в родині, надійності на роботі, вірності в дружбі, терпимості і міцного чоловічого здоров’я. Кажуть, що лев – цар звірів. Тому бажаю тобі бути левом по життю: завойовником на роботі, зберігачем будинку і пристрасним «самцем» для своєї «самки». З Днем Народження.
Сьогодні твій Ювілей Данило!. І це прекрасно. Нехай цей день буде веселим, яскравим і неповторним. Нехай на зміну одній мрії приходить нова – все більш нездійсненна, а стара, само собою, збувається. Нехай удача буде твоїм вірним супутником, нехай не буде в твоєму житті такої перешкоди, яку ти не зміг би подолати. З Днем Народження
Данило!Нехай твоя чоловіча сила роками лише примножується, нехай все те, що робиш наш світ класним, завжди буде в твоєму житті. Будь завжди «воїном» за життя: сміливим, хоробрим, відважним і сильним. В такий прекрасний День Народження я вітаю і бажаю бути незворушним, мудрим, сміливим. І як сказав один філософ: «Сильніше за всіх – володіє собою», і з цього приводу бажаю завжди впоратися з собою і відповідно бути найсильнішим. З Днем Народження.
Бажаю, щоб в цей День Народження збулося все те, що так давно хотілося. Нехай все в твоєму житті буде гармонійно збалансовано. Бажаю, щоб сьогодні голова була як в хмелю від щастя. Нехай хвилини радості і забуття триватимуть вічно для тебе. З Днем Народження Данило!
Хай у житті все вдається, хай доля пишеться тобою, а не доля диктує тобі правила. Нехай гра життя буде не просто захоплюючою і азартною, але так само і вигідною для тебе. Бажаю жити, як сир у маслі. Бажаю, щоб життя було, ніби повна чаша, повна чаша щастя, радості, здоров’я, усмішок, благополуччя і всього того, що робить наше життя кращим і добрішим. Будь завжди неповторною. З Днем Народження Данило!
Сподіваюся, що все у твоєму житті буде тільки кращим. Бо для кращих людей – все тільки найкраще. Хай доля усміхається тобі, хай сонце гріє в холодні дні, нехай друг не кидає в біді, нехай жінка розуміє тебе. Бажаю бути самим-самим у всьому: нехай все вдається з пів обороту, хай життя не грає з тобою злі жарти і завжди буде супроводжувати удача. З Днем Народження Данило!
Данило! Я бажаю, щоб від алкоголю ніколи не було похмілля, від їжі, переїдання, від жінок – здивування, від роботи – втоми, від погоди – нездужання. З Днем Народження, будь щасливий.