Close

Поздоровлення в прозі для Бориса

Поздоровлення в прозі для Бориса. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Якби я тільки могла захлиснути тебе своїм морем ніжності і любові, я б померла від щастя. Я б відкрила тобі своє серце і сказала б тобі, Борисе, в день твого народження, як ти прекрасний, як ти нескінченно дорогий мені. Але сьогодні твоє свято і я поспішаю схилити перед тобою свої коліна і подякувати тобі за те, що ти є!
Мій добрий і вірний Борис, прийми мої найніжніші привітання, іменинник. День народження буває лише раз у році, але цього дня мені цілком достатньо, щоб подарувати тобі всі свої подарунки, побажання і розповісти про свої почуття. Милий, милий Борис. Нехай весь світ і вся природа радіє разом зі мною твого народження. Зі святом!
Дивовижний день сьогодні, день твого народження, Борис. Прийми наш ніжний, наш добрий син, привітання з цим чудовим для нас і для тебе святом. Від усього серця, від усієї душі бажаємо тобі, синку, тільки щастя, тільки радості та удачі. Не хворій і не старей. Залишайся таким же лагідним, уважним і чесним, як в дитинстві.
Тільки не кажіть, наш чудовий друг Борис, що ви не любите днів народжень. Ми поспішаємо і просто мріємо вас сьогодні привітати, наш замислений іменинник. Нехай вітання від нас порадує ваш слух, зміцнить вашу гордість, а келих хорошого вина підбадьорить вашу кров. Живіть довго!
Коли мене спитають, чому я так щаслива, я відповім, бо сьогодні твій день, день твого народження, Борис! Я так хочу, щоб цей день став для нас двох незабутнім, світлим святом щастя і любові. Ангел мій, душа моя! Кожну хвилину, кожну секунду я дякую небу за те, що ти народився на цій землі і за те, що раз на рік я можу крикнути це всьому світу, не приховуючи своїх почуттів і своєї радості. Зі святом, дорогий!
Борис – Борей, що означає «північний вітер». Зазвичай прийнято вважати, що північні вітри – холодні. Але ти – чудовий, оптимістичний, гарячий, успішний молодий чоловік. Наше бажання, щоб ти залишався таким же завжди! І знай: що ми всі дуже любимо тебе! З Днем народження!
Боря! Вітаємо тебе з цим чудовим днем – днем твого народження! Ми хочемо побажати тобі завжди, у всіх обставинах відповідати бійцівської суті твого імені. Борись, сміливо крокуй до мети, переборюй перешкоди, що трапляються на шляху! Всього самого доброго тобі!
Борис — той, хто «бореться за славу». Виправдовуючи своє ім’я цілком і повністю, Борис завжди і скрізь рветься вперед, тягнучи за собою стрімкістю, напористістю і непохитною вірою в себе і свою правоту. Борис це ім’я царів і президентів. Борис сам — природжений лідер, ненавидить буденність і впевнений в тому, що свобода — це усвідомлена необхідність. Піднімемо келихи за Бориса чоловіка, який береться за справу лише тоді, коли воно в ньому викликає азарт боротьби!