Close

Поздоровлення в прозі для Артема

Поздоровлення в прозі для Артема. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

З Днем народження, Артем! Бажаю тобі бездоганного здоров’я (щоб відповідати своєму імені), щасливого життя, всяких корисних і потрібних речей і благ. Нехай твої мрії стають реальністю в самі короткі терміни, нехай твої близькі і рідні люди ніколи тебе не засмучують. Посміхайся і радій – сьогодні твій день!
Достаток – не мрія, а всього лише мету, яку можна досягти одним рухом думки. Так що, Артем, не рвись до достатку, він сам прийде до тобі. Для цього лише варто докласти трохи розумових зусиль і прорахувати результат. Нехай у твоєму житті відбувається все саме собою! Нехай твої бажання самі досягають потрібної мети! Нехай твої задуми завжди приносять відмінний дохід! Не топчись на місці – рухайся вперед. Як вода ніколи не потече під лежачий камінь, так і гроші, слава, пошана ніколи не потечуть до того, хто не розвивається і не докладає зусиль. З Днем народження тебе, Артем! Благополуччя і щастя!
З Днем народження, Артем! З тобою нам завжди цікаво. Ти завжди знаєш, чим публіку зайняти. Ми, твої друзі, дуже тебе поважаємо і бажаємо тобі тільки всього найкращого. Будь самим щасливим на цілому світі. Нехай Віра та Надія живуть у серце, нехай успіхом завершуються всі починання, кожен новий день несе тільки радість, і в житті нехай не буде прикростей. Нехай у тебе буде все чудово. Продовжуй всіх заряджати позитивом.
Артем! Ти завжди заражаешь всіх своїм сміхом та радістю, як тільки тебе бачать люди! У твій день народження я бажаю тобі завжди бути таким життєрадісним і веселим! А ще, звичайно ж тобі міцного здоров’я, гарного матеріального становища, і вірних друзів!
З перших днів нашого знайомства, я зрозуміла, що ми створені один для одного! Це була любов з першого погляду! Ти мене багато чому навчив, і на багато чого відкрив очі, ти зробив мене такою, яка я зараз! Спасибі тобі за це, Артем! З днем народження, коханий!
Дорогий наш друг Артем прийми наші щирі побажання на честь твого свята. Ми знайомі з тобою давно і багато чого вже встигли побажати.І хотілося б тобі побажати здоров’я, щастя і залишатися таким же класним, доброзичливим, відкритим і чуйним хлопцем. Немає преданней і справедливіший одного, ніж ти, Артеме. Завжди откликнешься і підставити плече. Одне твоє слово, і ставати все легко і зрозуміло. Бажаємо тобі в цей день, щоб ти завжди залишався собою, щоб твої мрії привели тебе до вищої мети і стали реальністю. Радій сонцю, небу і життя так, як вмієш тільки ти. А ми, твої друзі, будемо поряд