Close

Поздоровлення в прозі для Антона

Поздоровлення в прозі для Антона. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Бог подарував у цей день для тебе Ангела, Антон, щоб він вів тебе за життя за руку. Нехай ця рука приведе тебе до успіху і перемог, до яких так прагне твоя душа! Нехай Ангел оберігає тебе від прикростей і вказує для тебе шлях, на якому ти обреетесь справжнє щастя! З іменинами тебе і днем Ангела!
З великою радістю даруємо тобі, Антоне, свої привітання з іменинами! Нехай твій Ангел-охоронець допомагає домагатися тобі всього в цьому житті, надихає тебе на нові звершення і наповнює твою душу самими чистими і світлими пориваннями! Якості лідера і переможця подаровані тобі самими небесами, так будь же гідний свого імені!
Антон – в перекладі з грецької мови означає «вступає в бій». Так нехай же перемога і успіх завжди буде на твоєму боці! Будь завжди і у всьому тільки першим. Нехай чарівність, чарівність і широта твоєї душі розташовують до тебе мільйони людей! А твій Ангел-зберігач обов’язково тобі в усі допоможе! З днем Ангела і іменинами.
Ім’я Антон перекладається з грецької як «протистоїть». Я від усієї душі тобі бажаю, щоб всі твої протистояння були тільки в боротьбі за добрі справи і неодмінно завершувалися однозначним успіхом! Твоя емоційність і енергійність роблять тебе лідером будь-якої ситуації. Вітаю тебе з днем Ангела і іменинами!
Дорогий Антон, в твій день Ангела, ми з радістю вітаємо тебе з іменинами! Бажаємо, щоб твоя розмірене обережність і тверезий підхід до ситуації завжди вели тебе до перемог на життєвому шляху! Ти гідний бути лідером і вести за собою інших. Ніколи не здавайся!
Моє миле сонечко Антошка!Ти ясний промінчик на моєму шляху,І я всім серцем попрошу тебе…Ти для мене завжди Світи!!!
Дорогий Антон! Багато ми з тобою пережили, багато знаємо один про одного, і багато чого забули. Ми забули всі наші сварки і негаразди! З днем народження, друже! Я бажаю, щоб з цього моменту, ти став найщасливішою людиною в світі, щоб життя налагодилося!
Антон! Ти прекрасна людина! Добрий і чуйний! У тебе, просто золоті руки! Спасибі, що ти такий – ти справжній чоловік, яких ще пошукати, і не знайти! З днем народження, дорогий! Нехай Господь береже тебе і твою сім’ю, і підносить лише приємні сюрпризи!
Антон, в день народження прийми наш наказ: будь скромним, але не давай себе в образу, будь щедрим, але не дозволяй сідати на шию, будь люблячим і коханим, але пам’ятай, що зберігати вірність одній жінці потрібно, будь великим у справах, але не величним в гордості своїй!
Привіт, Антон! День народження – хороший привід загадати бажання. Зроби це, і нехай воно неодмінно здійсниться! Я вітаю тебе і хочу побажати в цей день тобі великого щастя, успішної кар’єри і прекрасних друзів. Нехай поруч з тобою завжди будуть цінують тебе, вірні люди.