Close

Поздоровлення в прозі для Анатолія

Поздоровлення в прозі для Анатолія. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Дорогий Анатолію! В твій день ангела, ми хочемо побажати тобі, щоб у твоєму домі завжди були лише мир і спокій. Побільше тобі добра, любові, тепла і щастя. Та нехай твій ангел береже тебе весь цей час!
Анатолій! Ми хочемо привітати тебе з твоїми іменинами. Сьогодні твій день ангела, і в цей день ми хочемо побажати тобі, щоб все, що ти задумав, виповнилося у твоєму житті. А твій ангел-хоронитель хай тобі в цьому допоможе і знайде для тебе правильний нехай. Вітаємо!
Анатолій! Ми хочемо тебе привітати з днем твого ангела і хочемо побажати, щоб він приносив тобі тільки щастя. Ангели — добрі істоти і вони просто не можуть принести щось погане. Так нехай твій ангел приносить тобі гарного як можна більше! І хай це хороше буде з тобою все твоє життя. Вітаємо!
Дорогий наш Анатолій! Ми хочемо тебе привітати з твоїми іменинами і побажати тобі, щоб у тебе все було добре не тільки сьогодні, а й завжди. Нехай тебе завжди оточують тільки справжні друзі, в домі твоєму нехай завжди буде щастя і веселощі. нехай твоя сім’я завжди буде дружною і щасливою. І нехай твої діти будуть здоровими та радісними. А твій ангел-зберігач обов’язково тобі в цьому допоможе. З днем ангела тебе, Толік!
Дорогий наш Толік! Ми сьогодні прийшли до тебе, щоб привітати тебе з цим чудовим днем — днем ангела. І ми хочемо побажати тобі в цей день, щоб твій ангел тебе не полетів. А якщо захоче — не відпускай його! Нехай він приносить в твій дім тільки добро, мир і щастя, і береже тебе від всіляко негараздів. Ну а все інше прийде само собою!
Дорогий Толя! Добрих, ясних тобі днів, людей на життєвому шляху і думок в голові щиро бажаю в День народження! А ще – купа чудових ідей та натхнення для їх втілення! Нехай всі твої мрії та бажання здійсняться самим чудесним чином!
«Весь світ театр, а люди в ньому – актори» – з цим твердженням не можна не погодитися. Але тобі, Анатолій, я бажаю грати в цьому житті тільки головні ролі! Нехай не буде артиста веселіше, дотепніше, талановитіший, кмітливіший і успішніше в цьому світі! З Днем народження!
Є люди, до яких тягне, поруч з якими добре і надійно. Толечка, ти – один з них! Тому сьогодні, в твій день народження, тебе оточують вірні друзі. Так нехай же не тільки у свята, але і в будь який інший день поруч з тобою будуть віддані тобі люди, готові прийти на допомогу! У твій день народження від усього серця бажаю тобі міцного здоров’я! Йди по життю легко, без непотрібних тривог і виснажливих проблем. Нехай всі турботи будуть тільки в радість. Щастя тобі, сонячних днів і великої удачі! Зі святом!