Close

Поздоровлення в прозі для Альбіни

Поздоровлення в прозі для Альбіни. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Альбіна! Сьогодні яскраве свято твій! Будь завжди красива, як рання квітка, всіма шанована, живи без тривог. Ніколи не опускай руки і не ридай в три струмка від невдалої спроби. Зроби ще одну! Тільки до завзятим і наполегливим приходить справжнє щастя, з усіма «атрибутами». З радістю, сердечним теплом, ніжністю рук коханої людини. Бажаю отримати від долі все, що хочеш! Здоров’я і благополуччя. З Днем народження, Альбіна!
Дорога Альбіна, від усієї душі вітаю Вас з Днем народження! Нехай цей день принесе Вам багато приємних привітань, подарунків і сюрпризів. Нехай щастя, радість і удача увійдуть у Ваше життя, і буде вона довгою і безтурботною!
Мила Альбиночка, в цей чудовий свято я бажаю тобі здійснити всі твої мрії, спіймати удачу за хвіст, знайти сенс свого життя і, звичайно ж, свою любов. Щастя тобі, успіхів і радості! З Днем народження!
У це світле свято ми хочемо Вам побажати тільки найкращого! Ми завжди дивимося на життя так, як хочемо – позитивно або з сумом. Але обставини, часом сильніші за нас. Ми не знаємо, що нас чекає. Але ми хочемо побажати Вам – дивіться на життя позитивно!
Дорога Альбиночка, у цей день ми зібралися, щоб відзначити твій день народження. Це свято, яке дарує радість. Він відносить нас у дитинство, і за це ми його любимо. Ніщо не заважає нам отримувати радість від всіляких дрібниць, як в дитинстві – від промінчика сонця або від вишневого торту. Бажаємо, щоб уміння радіти не зникло!
У кожного з нас є улюблений колір веселки. Всі ми дорожимо своєю думкою. Часом, через час, що минув, тільки власну думку виявляється найдорожчим. У твій день народження ми бажаємо, щоб навіть через багато років ти не розучився цінувати не тільки свою веселку. Адже коли в небі їх багато – це диво!
Кажуть – дарувати подарунки не менш приємно, ніж отримувати їх. Сьогодні ми зібралися, щоб переконатися в цьому зайвий раз. Вітаємо! Бажаємо всього, що Ви собі побажали. І додамо від себе, намагатися бути трішки вище обставин. З Днем народження!
Добре, що на небі є сонце. Добре, що у нас є ти! І нехай тобі трохи років – але в твій день народження зібралася хороша компанія. Ми бажаємо, щоб мрії залишалися світлими. Ми бажаємо дощу в четвер, виконує бажання, і друзів, замінюють всі. Вітаємо з Днем народження!
Бажаю тобі міцного спартанського здоров’я, що енергія з тебе била ключем. Що б твоїй спортивній і витонченій фігурі заздрили всі голлівудські красуні. А взагалі нехай біля тебе літають тільки світлі і добрі почуття, і романтичні флюїди. Адже наше оточення створює нас, в якійсь мірі, і наше оточення відображає наше внутрішнє єство. Тоді нехай твоє оточення дійсно, по-справжньому буде світлим і ніжним. Нехай всі сумніви і страхи покинуть тебе, а проблеми поїдуть, куди – небудь відпочивати на курорт, і твоє життя справді можна буде назвати щасливою.