Close

Поздоровлення Леоніду у прозі

Поздоровлення Леоніду в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Дуже хочеться сказати тобі багато слів, Леонід, але коли замислюєшся про те, який ти молодець, навіть і сказати нічого! Тому, в день народження, залишається побажати тобі залишатися таким, який ти є, радувати оточуючих і близьких людей собою, своїми успіхами і досягненнями!
Сьогодні день твого народження, так сказати, День Народження твого імені. Ми бажаємо тобі, Леонід, щоб ти з честю і гідністю носив його! Будь рішучим, мужнім і відважним чоловіком, здатним на сміливі вчинки на благо оточуючих людей і держави!
З днем народження, дорогий наш Леонід! Це – особливий день, коли обов’язково збуваються всі загадані бажання. Нехай твій Ангел-Охоронець оберігає тебе від усього злого, допомагає здійснювати добрі справи і надихає на мудрі рішення! Ми тебе дуже сильно любимо!
Льоня, з днем народження! Простого людського щастя тобі, справжнього кохання, міцного здоров’я і здійснення всіх бажань. Вітаю!
День народження – особливий день, наповнений такою благодаттю, яка надихає людину на особливо чисті, добрі і милосердні думки і вчинки! Так нехай же, дорогий наш Леонід, цей стан буде звичним тобі не тільки в день іменин, але і протягом кожної миті всього твого життя!
Дуже хочеться побажати тобі в цей день народження, Ленечка, щоб все, що задумав – виповнилося, все, про що мрієш – збулося, і все, що судилося – було тільки хорошим! Ми бажаємо тобі успіхів у всіх починаннях! Нехай дорога твого життєвого шляху буде тільки рівною, і тобі вистачить сил і впевненості обійти стороною всі купини!
Леонід, ти носиш стародавнє грецьке ім’я, що означає «той, хто подібний льву». А лев, як відомо, – цар всіх звірів. Нехай сила, швидкість, краса і сміливість цього царственого тварини присутні і в твоєму характері. Адже це – якості справжнього чоловіка! З Днем народження тебе!
Дорогий наш Ленчик – твоє ім’я так чудово римується зі словом «мільйончик». Так нехай у твоєму житті будуть одні мільйони: від поцілунків коханої жінки, дружніх зустрічей, міцних обіймів, райдужних заходів і перлинно-блакитних сходів! А від нас прийми в День народження мільйон привітань!
З днем народження тебе, Льоня! Дарувати посмішки всім навколо, вдохновляй оточуючих своїм позитивом на хороші вчинки. Вітаємо!
День народження – славне свято! Нехай твій Хоронитель оберігає тебе і наставляє на правильний шлях. Вітаю тебе, Льоня!