Close

Привітання Аріні у прозі

Привітання Аріні в прозі. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Аріна, душа моя, богине. Як я щасливий, що у мене є ти на цій землі. Ірина, сьогодні я поспішаю привітати тебе з днем твого народження і в сотий раз зізнатися у своїй любові. Ангел мій, серце моє з святом!
Як духмяний хміль – твоє волосся, як хвиля кохання – очі. Ти – тигриця моя і добра, вірна кохана. І не мені стати таким, який я є, якби не ти. Моя дружина – мій скарб. Аріна, з Днем Народження тебе, люба!
Мила, добра, ніжна чудова Орися з днем народження тебе серце моє! Аріна, ти як чарівний квітка, який тільки що розпустилася в саду. Як мені хочеться притиснути його до грудей і з захватом припасти губами до його пелюсткам і кричати від щастя і радості. Зі святом тебе кохана!
Улюблена Аріна, я викраду тебе на День Народження і на крилі чарівної пісні віднесу на край світу. Ти побачиш країну морів і гір, нерозлучних птахів, і тоді я скажу тобі: «Цей світ такий прекрасний, тільки тому, що в ньому є ти». Вітаю тебе, моя дорога і прекрасна Орися!
Аріна, в цей класний день твого народження ми всі хочемо тебе привітати і побажати тобі залишатися такою ж доброю, вірною і відданою своїм друзям. Ніколи не сумуй і пам’ятай ми завжди поруч і в радості і в горі. Будь здорова і щаслива. Зі святом!
Прийміть наші вітання Орися, з днем народження! Бажаємо вам всіх благ, успіхів, зізнань ваших трудових заслуг. А від начальства, – почестей, нагород, надбавки до платні, премій, кар’єрний ріст. Нехай пінитися для вас вино в келихах піднімемо нині ми на славу вашу їх!
Аріна, величезних тобі перемог бажаємо від усього нашого колективу! Ти – незамінний полум’я вогню в нашому творчому ліхтарі, тому що без натхнення не згорнути робочі гори. З Днем Народження, колега! Нам без твого запалу – нікуди!
Аріна, мила подруга, з днем народження. Будь щаслива красуня моя. Нехай кожна мить твого життя буде також прекрасно, як ти сама. Живи, квітни подібно молодому саду і радуй око всіх, хто зустрінеться на твоєму шляху. Зі святом, подруга!
З Днем Народження, Аріна, в цей променистий день! Нехай обожнюють тебе друзі, нехай дива трапляються на кожному кроці, нехай у сімейному колі – тільки світло і взаєморозуміння. Ці теплі слова від наших сердець – твоєму серцю. Зустрівся людині джин і дозволив загадати три бажання. Тоді залишилося побажати: вогню, феєрверку та бомбу! Джин подумав недовго, і ось зі мною поруч ти, моя подруга! Загадай тепер три бажання на День Народження, і я знаю кому доручити їх виконання!
Для тебе світ – кольорові фарби, люди – вірні друзі, для тебе рідні – палуба корабля серед бурхливого моря. Аріна, а тепер задумайся: все, що ти бачиш навколо – це те, яка ти сама. З Днем Народження, сестричка!