Close

Поздоровлення в прозі для Руслана

Поздоровлення в прозі для Руслана. Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

Дорогий Руслан! У день народження бажаємо жити, як елітний кіт: щоб тебе всі любили і леліяли, а вдома завжди чекала смачна їжа і ласка. Єдине, чого варто остерігатися – це березень! Як відомо, коти в цьому місяці дуже гулящие. Так от, якщо будеш гуляти, то любов і ласка будуть продовжуватися, але подекуди можуть зробити чик-чик. Тому, на додачу бажаємо завжди робити тільки обдумані вчинки. З Днем народження Руслан!
З віком ви виглядаєте дуже добре, тому ми вирішили сьогодні побажати, щоб ваші діти і онуки були схожі на вас. Щоб дивлячись на них ви розуміли, який ви, все-таки, чудова людина. Бажаємо вам пишатися своїми близькими, а натомість отримувати тепло і турботу. З Днем народження Руслан!
Руслан! Бажаємо довгого і щасливого життя. Щоб тебе відвідували тільки добрі думки і затребувані ідеї, які можна використовувати не тільки для свого блага, але і на користь навколишнього світу. Щоб ти був славним і успішною людиною, до якого завжди зверталися за порадою і поважали, як справжнього професіонала.
Бажаємо йти в ногу з часом, бути новатором ідей в своєму суспільстві. Бажаємо знайти вигідну справу і знайти небачену славу. Щоб тобою захоплювалися і показували вслід не вказівним пальцем, а великою – на знак пошани і підтримки. Щастя на довгі роки. З Днем народження Руслан!!
Вік не перешкода для того, щоб бути сильним. Бажаємо, щоб всі, хто вас оточує, пишалися вашими успіхами і завжди брали з вас приклад. Бажаємо поваги з кожним зробленим вами кроком і впевненості у завтрашньому дні. Любові вам побільше, щоб надавала вам бадьорості і життєвого тонусу. З Днем народження Руслан!
У цей святковий день я бажаю тобі… сміятися! У житті чоловіки так багато труднощів, складних завдань і ідіотських ситуацій, що всерйоз сприймати дуже дорого обходиться! Бажаємо життєвої енергії, як у Валерія Леонтьєва. Щоб ви завжди радували людей своїми появами і отримували за це шквали оплесків. Щоб так само раділи життю і завжди відчували себе Казановою. Щоб навіть у старості одягали найстильніші вбрання і демонстрували всьому світу безсмертне мужність. З Днем народження Руслан!
7
З Днем народження, дорогий наш Руслан!І перше, що ми хочемо побажати тобі, щоб твоя собівартість з роками тільки підвищувалася: годинник і машина стали б ще дорожче, будинок – шикарніше, а дружина – молодше і красивіше! А якщо серйозно, то нехай всі твої сміливі починання і грандіозні плани реалізуються, а ти при цьому аніскільки не втрачаєш вагу, друзів і спокої. Здоров’я, миру, любові та злагоди тобі в домі, на роботі й у громадських місцях!