Close

Побажання гарного вечора

Ми підготували для вас найкрасивіші, ніжні і добрі побажання доброго вечора

Велика добірка різноманітних побажань доброго вечора

Пора розслабитися і отримувати задоволення від цього вечора! Бажаю тобі провести його затишно, весело і барвисто! Нехай закінчення цього дня дарує тобі тільки радісні емоції! Більше усміхайся, спілкуйся з приємними тобі людьми і насолоджуйся кожною хвилиною!
Хочу побажати вам, дорогі мої, прекрасного романтичного вечора, який скрасить всі ваші сумніви і тривоги і відверне вас від буденності життя. Нехай вас полонять великі мрії, нехай неймовірну насолоду один одним дарує вам ваша світла любов!
Нехай чарівна пісня природи відновить до вечора твої сили після бурхливого дня!
Добрий вечір, а якщо не так, посміхніться — і стане ясно. Я прийшов розповісти перед сном Вам чарівну казку. Ми придумаємо разом сюжет, де добро переможе все ж таки зло. У нашому царстві немає страху, тут можна гуляти без побоювання.
Нехай суєта денна піде безслідно разом з настанням вечірньої прохолоди, яка накриє місто невидимою вуаллю!
Доброго доброго вечора бажаю провести. Відпочинь, турбот не знай і трошки погуляй!
Бажаю, щоб разом із заходом сонця до тебе прийшла маса приємних емоцій в завершенні цього дня!
Настав час розслабитися, щоб отримати гармонію душі і тіла!
Бажаю вам доброго вечора, бажаю насолодитися приємними хвилинами трепету почуттів і ніжності, бажаю побувати в країні дивовижних відчуттів і яскравих емоцій, бажаю розкрити двері до чудес, бажаю назавжди поселити в свої серця любов.
Шлю тобі свою любов і бажаю, щоб цей вечір підніс чудовий відпочинок!
Від усього серця бажаю провести цей вечір гарненько відпочивши і оттянувшись. Нехай добро, комфорт, тепло і затишок не покидають тебе сьогодні.
Таємничість вечірнього напівтемряви нехай додасть тобі сил, яких би вистачило завоювати цілий світ!
Мій коханий чоловік, хочу побажати тобі доброго вечора! Нехай всі тяготи дня повільно зійдуть нанівець. А сутінки принесуть легку вібрацію полегшення і відпочинку. Гарного тобі настрою! Люблю, цілую, обіймаю!
Бажаю приємного та ніжного вечора, любов моя! Нехай буде дивно тепло і затишно від іскристого, ласкавого вогню нашої неймовірною, багатогранної любові, яка своєю душевністю зігріває постійно, змушуючи очі відображати вогні радості і іскритися винятковим щастям!
Бажаю повного розслаблення після трудового дня під світлом чарівних зірок!
Доброго вечірка та класного настрою! Нехай кінець дня піднесе несподіване, але вкрай захоплююча пригода, яка принесе у твоє життя новизни і свіжості, а також допоможе скинути тягар минулого дня!