Close

Привітання Інні у прозі

Привітання Інні в прозі . Велика колекція різноманітних привітаннь від нашого сайту pryvitay.co.ua . Насолоджуйтесь кращими привітаннями на нашому сайті.

З іменним днем вітаю Вас Інна! Хочу побажати Вам щасливого і щасливої долі, як посмішка Джоконди. Яскравою і різноманітною життя, як творчість Леонардо да Вінчі. Нехай ви будете за тридев’ять земель від вашої зими, а туга ніколи не проникає в вашу душу. Нехай постійно її зігріває сонце любові!
Дорогі друзі, сьогодні ми прийшли привітати нашого давнього друга, нашого товариша і колегу, нашу чудову Інну з тим радісним днем, у який вона народилася. Так давайте ж побажаємо їй того, щоб в її щасливого життя як можна рідше траплялися не удачі і як можна частіше здійснювалося везіння, яке б несло її на крилах інтуїції до професійного успіху та сімейних радощів!
Інна в твій іменний календарний день бажаю тобі залишатися такою сліпуче прекрасну як білий єдиноріг, такою ж чарівною як казковий ельф, нехай у тебе буде стільки енергії і сил, скільки було в Іллі Муромця, Альоші Поповича та Добрині Нікітича разом узятих і вічної тобі молодості, як у Івана – царевича, що з’їла чарівне яблуко!
Інна, хочеться сказати, що твій найголовніший день у році, на твоєму обличчі світиться щастя, твої очі сяють радістю життя, а навколо тебе обожнюють і люблячі тебе люди! Бажаю бути тобі в такому оточенні не тільки сьогодні, але й кожен день. І тоді твої творчі плани, завжди будуть збуватися самим чарівному чином тому, що коли ти серед тих, хто тебе любить, тоді тобі все по плечу!
Ми бажаємо, щоб Личко Інни завжди світилося від радості буття, щоб на її ланитах проступав рум’янець задоволення від проживаемой життя. Щоб ті щасливі переживання, які вона відчуває в цей день залишилися в її оточенні назавжди, і щоб радували теплотою спогадів! Будь щаслива Інна, з днем народження тебе!
Інночка, сьогодні – Твій день! Нехай він стане днем виконання всіх твоїх заповітних бажань. Будь зігріте любов’ю рідних і друзів, посміхайся кожній миті. Нехай тебе не покидає удача, а улюблена робота дарує задоволення і радість. Бажаю життя, повної пригод і найбільш радісних подій!
Інна, твій День народження – це привід для веселого свята! Нехай у твоєму житті буде менше крутих підйомів, а більше – легких злетів! Нехай попереду тебе чекають великі перспективи, а сила духу допоможе досягти бажаного. Бажаю яскравих днів, тепла від рідних сердець і позитивної енергії. А ще Кохання з великої літери!
Таємнича і чарівна Иннушка! Вітаємо з днем народження! Ви, як ніхто інший, вмієте цінувати хвилини радості, а сьогодні цілий день Ваш! Радійте, веселіться, насолоджуйтесь повнотою життя. Сьогодні всі говорять про Вас і для Вас: Ви чудові, чарівні і улюблені нами! Ми хочемо бути з Вами!